Värsked sooduspakkumised:

 • Aeg Sihtkoht  Hind al.

Lisainfo ja broneerimine 6001660, 5653023 või info@robinsonreisid.ee

Korfu

Suvel korraldame taas reise võluvale Korfu saarele. Otselennud Tallinnast toimuvad igal nädalal

Meie hotellid paiknevad peamiselt saare idarannikul: veetlevas Korfu e Kerkyra linnas ning selle lähistel - Kontokalis, Gouvias ja Dassias. Transfeer lennujaamast hotellidesse kestab sõltuvalt liiklusest u 30-45 minutit.
Sihtkohas ootab Aurinko esindaja, kes võtab teid lennujaamas vastu, viib läbi ekskursioonid ning on igati abiks võimalike probleemide lahendamisel.

Miks Korfu?

 • Loodus. Korfut, Joonia mere rohelisimat saart,  ilmestavad haljendavad oliivi- ja küpressisalud, metsaga kaetud kõrguvad mäenõlvad ja läbipaistva veega maalilised lahesopid. Puhkajate rõõmuks on suvisel Korful garanteeritud päikesepaiste ja soe meri.
   
 • Ajalugu ja kultuur: Kultuurihuvilisi rõõmustab rahvusvahelise atmosfääriga Korfu linn,  kus võib tunnetada saart möödanikus valitsenud veneetslaste, prantslaste ja brittide mõjul tekkinud põnevat kultuurilist sümbioosi. Arhitektuurilt meenutab linn pigem Veneetsiat kui Kreeka linnu.  Vaatamist väärib Korfu lähedal asuv uusklassitsistlik Achillioni palee oma luksusliku sisutuse ja kaunilt kujundatud  aedadega. Antiikaega viib meid tagasi suurejooneline Butrinti antiiklinn, mis on UNESCO kultuuripärandi nimekirja kantud ja asub kõigest  25 minutilise praamisõidu kaugusel asuvas Albaanias.
   
 • Lastele pakub meelelahutust veepark Aqualand Village, mis asub  asub Korfu linnast u 10 km kaugusel Agios Ioannise külas.
 • Aktiivne puhkus: Tänu selgele ja puhtale mereveele on Korful head sukeldumisvõimalused, korraldatakse erinevaid sukeldumisretki  koobastesse ja laevavrakkide juurde. Saarel saab rentida  mopeede, jalgrattaid ning rendiautoga pääseb ligi ka saare kaugematele soppidele.

 • Reisid saartele ja Albaaniasse: Korfult on võimalik lisaks lähedalasuvatele väikesaartele ning mandri-Kreekale külastada ka Albaaniat, mis asub vaid 25 minutilise praamisõidu kaugusel.
 • Nostalgia: Korfu on paljude eestlaste lapsepõlve lemmikraamatu, Gerald Durrelli “Minu pere ja muud loomad”, tegevuspaik ning  kirjeldab värvikalt Durrelite pere elu II maailmasõja-eelsel Korfu saarel.

Plussid
Palju rohelust, maaliline loodus, vahelduv maastik
Kristallselge merevesi sobib hästi veespordi harrastamiseks
Suur valik erinevaid randu ja kauneid privaatseid lahesoppe
Idülliline prantsuse-itaalia mõjutustega Korfu linn paikneb kuurortide lähedal
Nauditav Kreeka köök

 Miinused
- Aeg-ajalt võivad kiusata sääsed
- Korfu teed ei ole maailma parimad, olles enamasti kitsad, käänulised ja üsna augulised
- Kesksuvisel kõrghooajal on liiklus üsna tihe


 

Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva