Värsked sooduspakkumised:


Lisainfo ja broneerimine 5653023 või info@robinsonreisid.ee

Tansaania safari ja Sansibari rannapuhkus ühendab endas kombinatsiooni põnevast looduselamusest ning suurepärasest puhkusest Sansibari saare valgel rannaliival.

Hind alates 3299 €

Aurinko eestikeelse grupijuhiga reis toimub 06.03- 16.03.2018  

Tansaania safari – 5 ööd

Safari viib meid Tarangiresse ja Ngorngorosse. Tansaania suuruselt kuues looduspark - Tarangire - hõlmab 2850 km2 suuruse maa-ala, kus leidub nii mäeahelikke, orgusid kui märgalasid. Tarangire sümboliks on hiiglaslikud ahvileivapuud ehk baobabid, maastiku lahutamatuks osaks on termiidipesad.…
 

Sansibar – 4 ööd

Peale tolmust ja kuuma safarit pole puhkuseks paremat paika kui maailma kauneimate hulka kuuluvad Sansibari valged liivarannad. Idarannik on kuulus eelkõige arvukate delfiine, läänerannik korallriffide poolest.…
 

LENNUD JA LENNUJAAMATRANSFEERID

Lennud Tallinn-Istanbul-Kilimanjaro-Dar Es Salaam-Istanbul-Tallinn Turkish Airlinesiga, Kilimanjaro -Sansibar ( u 1 tund ja 20 min) ning Sansibar-Dar Es Salaam (u 30 min) siselennuga.

Kuupäev Suund Väljalend Saabumine
06.03 Tallinn-Istanbul 13:20 17:50
06.03 Istanbul-Kilimanjaro 19:00 01:50 (+1)
10.03 Kilimanjaro-Sansibar    
15.03 Sansibar-Dar Es Salaam 19:00 19:30
16:03 Dar Es Salaam-Istanbul 04:05 11:40
16:03 Istanbul-Tallinn 14:44 17:15


+1 saabumine järgmisel päeval

Paketi hinnas sisaldub üks lisaöö ning peale 06.03 Istanbul-Kilimanjaro lendu saab hotellitoad kätte kohe saabumisel.

NB! Pagas 15+5 kilo siselndudel Kilimanjaro-Sansibar ning Sansibar-Dar Es Salaam

REISI PROGRAMM

06.03, teisipäev. Lend Tallinn-Istanbul-Kilimanjaro. Maandume Kilimanjaro lennuväljal teisipäeva öösel vastu kolmapäeva 07.03 kell 01:50. Sõidame Arushasse ja majutume Mt Meru hotellis u kell 04:00. Peale väikest une- ja puhkeaega hotellis läheme kell 10:00 hommikust sööma ning lahkume Mt Meru hotellist kell 11:00 kaasas lõunasöögikarbid. 

07.03, kolmapäev. Arusha-Tarangire (u 140 km, sõiduaeg u 3 tundi). Jõuame Tarangire Rahvusparki u kell 14:00 pärastlõunal. Lõunapausile järgneb 3-4 tundi safarit. Õhtusöök ja ööbimine Tarangire Sopa Lodge safarihotellis.  

08.03, neljapäev. Tarangire-Ngorongoro. Peale hommikusööki hotellis sõidame põhja poole. Möödume Manyara järvest ning läbides Great Riff Valley oru jõuame Karatu linna. Lõunatame Gibbsi farmis ning pealelõunal külastame köögivilja- ja kohviistandust. Hilisel pärastlõunal jätkame sõitu Ngorongoro looduskaitseala poole. Õhtusöök ja ööbimine Ngorongoro Sopa Lodge safarihotellis.  

09.03, reede. Ngorongoro. Ees ootab safari kõrgpunkt nn maailma suurimas metsikus loomaaias. Peale hommikueinet suundume koos lõunasöögipakkidega Ngorongoro vulkaanikraatrisse, mis pakub ennolematu looduselamuse. Tänu oma mõõtmetele on kraatri põhjas nii metsi kuid soid, järvi ja allikaid, murulapikesi ja liivadüüne. Lõunatame väikese järve ääres, kus jõehobud sulistada armastavad. Peale lõunasööki jätkame safarit, õhtusöök ja ööbimine Ngorongoro Sopa Lodge safarihotellis.

10.03, laupäev. Ngorongoro-Arusha-Kilimanjaro-Sansibar. Peale hommikusööki hotellis asume jälle teele, möödudes Manyara järvest ning kohalikest küladest. Lõunatame Arushas ning lendame Kilimanjarost Sansibarile. Check-in, õhtusöök ja ööbimine hotellis Karafuu Beach Resort & Spa****.

11.03-14.03 pühapäev- kolmapäev rannapuhkus Sansibaril hommiku- ja õhtusöökidega hotellis Karafuu Beach Resort & Spa. 

15.03, neljapäev. Check-out hotellist kell 10:00, soovi korral ja vabade tubade olemasolul saab lisatasu eest tube õhtuni pikendada. Pealelõunal transfeer lennujaama ning kell 19:00 lend Dar Es Salaami hotelli Serena, kus pakutakse enne äralendu õhtusööki (sisaldub hinnas). Kell 01:00 transfeer Dar Es Salaami lennujaama.

16.03, reede. Kojulend Dar Es Salaam-Istanbul-Tallinn.

AURINKO ESINDAJA SIHTKOHAS

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeeri ja infotunni. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Esindaja mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

HINNAS SISALDUB

 • Lend Tallinn-Istanbul-Kilimanjaro-Sansibar-Dar Es Salaam-Istanbul-Tallinn (Rahvusvahelised lennud Turkish Airlines, siselennud kohalik firma)
  • Majutus safarihotellides hommiku-, lõuna- ja õhtusöökidega ja Sansibari 4* hotellis hommiku- ja õhtusöögiga 
  • Safaril koht akna all, lahtikäiva katusega safariautod kuni 6-le inimesele koos ingliskeelse safarijuhiga, 0,5 l pudelivett safaril inimese kohta
  • Loodusparkide tasud
  • Kogu reisi vältel Aurinko eestikeelne giid-reisisaatja

HINNALE LISANDUB

 • Viisa
 • Majutus üheses toas
 • Reisikindlustus
 • Lisatasulised ekskursioonid
 • Lahkumispäeval hoteellitoa pikendamine Sansibaril 
Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva