Värsked sooduspakkumised:


Lisainfo ja broneerimine 5653023 või info@robinsonreisid.ee

Jamaica puhkuse- ja kultuurireisi käigus tutvume saare kolme kuurortlinna - Montego Bay, Ocho Riose ja Negrili ning nende ümbruses paiknevate põnevate vaatamisväärsustega. Majutust pakume heatasemelistes kõik hinnas Riu keti hotellides!

Hind alates 2679 €

Aurinko eestikeelse grupijuhiga reis toimub 29.11.- 10.12.2017

Montego Bay – 3 ööd

Montego Bay on Jamaica suuruselt teine linn ning üks peamisi turismikuurorte, kus esimene hotell kerkis juba 1924.a. Linnas on rahvusvaheline lennuväli ning modernne kruiisilaevade sadam. Montego Bay pakub valge liivaga kauneid randu, kirevaid korallriffe ning erinevaid aktiivse puhkuse võimalusi.…

Ocho Rios – 4 ööd

Ocho Rios (tõlkes kaheksa jõge) saare põhjarannikul on Jamaica peamine kruiisisadam. Kuurortlinna ümbritsevad troopilised aiad ja kosed, mäekülgedel ajaloolised istandused, kõikjal kasvavad hisbiskused ja jõulutähed. Ocho Rios on vaiksem kui Montego Bay, samas elavam kui Negril.…

Negril – 3 ööd

Saare läänetipus paiknev Negril hõlmab 11 km valget kookospalmidega ääristatud liivaranda, mis on tuntud ka Seitsme Miili ranna nime all. Maailma parimate hulka arvatud puudervalge rannajoon on pikitud hotellide, restoranide ja baaridega.…
 

LENNUD JA LENNUJAAMATRANSFEERID

Lennud Tallinn-Frankfurt-Tallinn Lufthansaga ning Frankfurt-Montego Bay-Frankfurt Condoriga.

 Kuupäev Suund Väljalend Saabumine
29.11 Tallinn-Frankfurt 06:05 07:35
29.11 Frankfurt-Montego Bay 11:20 16:50
09.12 Montego Bay-Frankfurt 17:20 09:10 +1
10.12 Frankfurt-Tallinn 13:50 17:15


+1 saabumine järgmisel päeval

Lufthansa lendudel on lubatud pagasimäär 23 kilo äraantavat ja 8 kilo käsipagasit ning Condori lendudel 20 kilo äraantavat ja 6 kilo käsipagasit.

REISI PROGRAMM

Eestikeelse grupijuhiga Jamaica reis toimub juba sel sügisel, 29.11-10.12.2017!

29.11 Kolmapäev. Lend Tallinn-Frankfurt-Montego Bay. Majutumine hotellis Riu Montego bay****, kõik hinnas.

30.11 Neljapäev. Vaba hommikupoolik rannamõnudeks. Pealelõunal u 3-tunnine ekskursioon, mille käigus tutvume Montego Bay linna peamiste vaatamisväärsustega ning külastame peale päikeseloojangut 18 sajandist pärit Rose Halli koloniaalmõisakompleksi. Ringkäigu jooksul saame lühikese ülevaate Jamaica koloniaalajaloost ning kuulame küünlavalgel verdtarretamapanevaid lugusid julmast mõisaperenaisest. Ekskursioon sisaldub reisipaketi hinnas. Ööbimine hotellis Riu Montego Bay****, kõik hinnas.

01.12 Reede. Vaba hommikupoolik rannamõnudeks. Pealelõunal on soovi korral võimalik vaadata kuulsat Helendavat laguuni (lisaatsu eest). Laguunivesi hakkab vee liikumise peale helendama tänu seal elutsevate mikroorganismidele. Teeme laguunis u 45 minutilise paadisõidu ning soovijad saavad ka ujuda. Ööbimine hotellis Riu Montego Bay****, kõik hinnas.

02.12 Laupäev. Check-out Montego Bay hotellist, transfeer ( u 2 tundi) Ocho Riose kuurorti. Check-in hotellis Club Hotel Riu Ocho Rios****. Vaba pärastlõuna ja ööbimine kõik hinnas hotellis. 

03.12 Pühapäev. Club Hotel Ocho Riose lähistel on mitmeid põnevaid vaatamisväärsusi. Soovijatel on võimalik veeta päev Mystic Mountains'i vihmametsas (lisatasu), kus on saab nii bobikelgu kui köisraudteega sõita. Köisraudteega üles- ja allamäge sõites avaneb kaunis panoraamvaade troopilisele loodusele ning Ocho Riose linnale. Pargis on liblikad ja pisikesed koolibrid, bassein ning veeliumägi. Siin on ka seiklusrada, kus saab puude otsas ronida. Hotellist u 5 km kaugusel on Dolphin Cove mereloomade park, kus on mitu korda päevas delfiini- ja haishowd ning saab delfiinidega ujuda. Pargist üle tee paikneb üks Ocho Riose piirkonna populaarsemaid aktiviteete ja enimpildistatud vaatamisväärsusi - Dunns River Falls, kus saab giidi kaasabil u 180 m lubjakiviterrassidel paiknevatest koskedest vastuvoolu üles ronida. Ööbimine hotellis Club Hotel Riu Ocho Rios****, kõik hinnas. 

04.12 Esmaspäev. Suundume pealinn Kingstonisse (u 1,5 tundi), kus tutvume linna peamiste vaatamisväärsuste, Trench Town getolinnaosa ja reggaelegend Bob Marley põneva muuseumiga. Ekskursioon sisaldub reisipaketi hinnas. Ööbimine hotellis Club Hotel Riu Ocho Rios****, kõik hinnas. 

05.12 Teisipäev. Vaba päev rannamõnude nautimiseks ja/või lähiümbruse vaatamisväärsuste külastamiseks. Ööbimine hotellis Club Hotel Riu Ochos Rios****+, kõik hinnas. 

06.12 Kolmapäev. Check-out hotellist ja transfeer Montego Bayst Negrili (u 3 tundi). Check-in hotelli Club Hotel Riu Negril****+, kõik hinnas. Õhtul väljasõit Rick's Cafesse (sisaldub reisipaketi hinnas).

07.12 Neljapäev. Külastame YS Falls koskesid (lisatasu), kus saab pildistada, ujuda ning soovi korral Tarzani kombel köitega otsas rippudes kiikuda ning basseini hüpata, kuhu vesi voolab looduslikest allikatest. Pealelõunal sõidame mööda Jamaica pikimat, Black River jõge, kus elavad Jamaica krokodillid. Ööbimine hotelli Club Hotel Riu Negril****+, kõik hinnas

08.12 Reede. Vaba päev rannamõnude nautimiseks. Ööbimine hotelli Club Hotel Riu Negril****+, kõik hinnas.

09.12-10.12. Laupäev-Pühapäev Check-out ning sõit lennujaama. Lend Montego Bay-Frankfurt-Tallinn.
 

HINNAS SISALDUB

  • Lend Tallinn-Frankfurt-Montego Bay-Farnkfurt-Tallinn (turistiklass)
  • Maalt lahkumise tasu (u 1800 JMD)
  • Majutus 4* hotellides: 3 ööd Montego Bays, 4 ööd Ocho Rioses ja 3 ööd Negrilis, kõik hinnas! 
  • Ekskursioonid: Montego Bay linnaekskursioon ja Rose Halli kummitusmõis; pealinn Kingston ja Bob Marley; õhtu kuulsas Rick's cafe's
  • Kogu reisi vältel Aurinko eestikeelne giid-reisisaatja 

HINNALE LISANDUB

  • Majutus üheses toas
  • Reisikindlustus
  • Lisatasulised ekskursioonid
  • Jamaica viisa, lisainfo siit

AURINKO ESINDAJA SIHTKOHAS

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeeri ja infotunni, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

 

Montego Bay - Ocho Rios - Negril 1

Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva