Värsked sooduspakkumised:

  • Aeg Sihtkoht  Hind al.

TABA

Taba, rahvusvaheline piirilinn, Sharm el Sheikh´ist 220 kilomeetrit põhjas, on kui paradiis vaatega Jordaaniale, Iisraelile, Saudi Araabiale ja Egiptusele.

Taba erakordne asukoht ja puutumata loodus teevad temast Sinai poolsaare avastamata pärli.
Tabas on paljud projektid valmimisel, näiteks saab Nuweiba rannikust Sinai parimate hotellide ja kuurortitega paik.
Tabas asuva rahvusvahelise lennujaama ning sadamalinna Nuweibaga, tõotab sellest tulla Sinai järgmine kuum koht.
Jälgides kuidas vesi päikeseloojangu ajal punakaks muutub ning võrratult Sinai mägesid peegeldab, on vaatepilt mis jätab jälje mällu igaveseks.

Ei tasu oodata terve öö kestvaid diskosi või suure liiklusega kesklinna piirkondi - neid lihtsalt ei eksisteeri siin. Taba pakub peeneid, rahulikke ning lihtsaid naudinguid.
Taba võib uhke olla oma laialdase valikuga turistiatraktsioonide üle, nagu näiteks kuldsed rannad helesinine meri ning värvilised riffid. Taba linn asub väga lähedal Iisraeli piirile ning regulaarselt sõidab sealt buss Eliat'i.
Hiljaaegu renoveeritud Salah El-Din´i kindlus Pharaoh saarel on turistide jaoks veel üks vaatamisväärsus, mida tuleks kindlasti külastada.
Kruiis ümber Pharaoh saare, safari kaamlitega ümbruskaudses kõrbes ning sukeldumisekskursioon kuulsas Punases meres on kõik osa sellest, mis teevad Sinaist nii erilise puhkuse veetmis koha.

TABA HEIGHTS

Taba Heights on kõikehõlmav sihtkoht, mida juhib rahvusvaheline spetsialistide tiim, et tagada oma klientidele ülim puhkus.
Kuurortina on Taba Heights hoolikalt loodud ja arendatud maailma tuntuimate arhitektide ja disainerite poolt. Kokku hõlmab see umbes 4,3 miljonit ruutmeetrit maad. Taba Heights pakub oma külalistele parimat valikut luksuslikke hotelle ja puhkekeskusi Punase mere ääres. Kuurordil on üle 5 kilomeetri naturaalset liivaranda ning seal paistab aastaringselt päike ja ilmastikutingimused on ideaalsed. Taba Heights pakub oma külastajatele mitmesuguseid meelelahutusi, näiteks SPA teenuseid, ujumist, päevitamist ning full-service randu. Kuurortil on ka jahisadam, ametlik sadam Egiptusesse sisenemiseks, professionaalne 18-rajaga golfirada ning arvukalt poode, baare ja restorane.

Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva