Värsked sooduspakkumised:


Head koostööpartnerid
 
Saadame teile kokkuvõtva ülevaate Türgi 2020 asendusreiside broneerimise ja reiside anulleerimise osas praeguses eriolukorra tingimustes.
 
TÜRGI 2020 tühistatud aprilli väljumised
 
Asendusreis Türgi 2020 väljumistele tingimusel, et hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu.
 • Juuni, juuli, augusti ja septembri väljumistele kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis olev hind. Broneeringu muutmistasu ei lisandu.
 • Juhul, kui klient soovib asendusreisi oktoobri väljumistele aprillis kehtinud hinnaga, palume võta ühendust TUI Baltics broneerimisosakonnaga – reservations@tuibaltics.eu
 • Asendusreis Türgi 2020 reisidele mõnda teise hotelli või teise toatüüpi, kui oli esialgses broneeringus, muutub reisi kestus või inimeste arv – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis olev hind.
 • Türgi 2021 hooaja väljumistele sama hinnaga tingimusel, et hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu.
 • Sihtkoha muutus – müügi avamisel Talv 2020/2021. Juhul, kui asendusreis on kallim tuleb kliendil tasuda hinnavahe.
 
TÜRGI 2021 hooaja väljumistele muutmisel kehtivad eritingimused
 
Türgi 2020 hooaja aprilli väljumiste broneeringu muutmine Türgi 2021 hooaja väljumistele sama hinnaga tingimusel, et hotell, toatüüp, reisijate arv, reisi kestus ei muutu.
 
Väljumise kuupäev jääb samaks, mis esialgses broneeringus. Näiteks 20.04.2020 ära jäänud väljumise saab ilma lisakuludeta muuta 20.04.2021 väljumiseks.
 
Kui broneering tehakse mõnele muule kuupäevale – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis olev hind.
 
Vanasse 2020 aasta broneeringusse tuleb sisestada vastav kommentaar uue kuupäevaga ja TUI Baltics broneerimisosakond viib muudatused sisse. Uuele kuupäevale ei ole vaja vormistada uut broneeringut.
 
Kui klient ei soovi valida kohe uut sobivat asendusreisi, siis väljastab TUI Baltics kliendile vautšeri seni tasutud summa väärtuses. – Vautšeri saamiseks peab klient pöörduma broneeringu teinud reisibüroo poole, esitama avalduse ning lisama sellele maksekorralduse koopia. Reisibüroo saadab avalduse ning maksekorralduse koopia TUI Balticsile. Maksekorralduse saatmine on kohustuslik kõikide vautšerite puhul. Vautšeri realiseerimisaeg on kuni 31.12.2020.
 
Kui kliendilt ei ole võimalik saada maksekorraldust, jäetakse tehtud makse deposiiti, mis on nähtav esialgses broneeringus.
  
*Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral. 
 
Klient ei soovi asendusreisi, vautšerit ega ka tasutud summat deposiidis hoida – nende taotlustega on võimalik tegeleda pärast eriolukorra lõppemist.
 
 

SUVI 2020 väljumised alates 01.05.2020 kuni 30.06.2020
 • Kuupäeva muutus Türgi 2020 hilisematele väljumistele – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis olev hind. 
TÄHTIS! Kui uue broneeringu hind on algse broneeringu hinnast kallim ja seetõttu suureneb ka ettemaksuks kuuluv summa, tuleb kliendil teha lisamakse 2 kuni 3 päeva jooksul pärast muutuse kinnitamist. 
 • Mai väljumiste puhul kehtib eritingimus! Broneeringu muutus Türgi 2021 hooaja väljumistele sama hinnaga tingimusel, et hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu.
 • Talv 2020/2021 valimisel väljastab TUI Baltics asendusreisi vautšeri või fikseeritakse tehtud makse deposiidi kujul vanas broneeringus. 
*Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral.
 

Annulleerimistingimused
 • Varajase tellija kampaania raames vormistatud broneeringute annulleerimistingimused – vastavalt teatud perioodil kehtinud eritingimustele – 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/laps või 20% broneeringu kogumaksumusest juhul, kui reisini on jäänud rohkem kui 21 päeva.
 • Broneeringutele, mis olid vormistatud ajavahemikul 06.03.2020–31.03.2020 – 10% broneeringu kogumaksumusest juhul, kui reisini on jäänud 21 päeva.
 • Muud annulleerimistingimused vastavalt üldistele reisitingimustele.
Klient ei soovi asendusreisi, vautšerit ega ka tasutud summat deposiidis hoida – nende  taotlustega on võimalik tegeleda pärast eriolukorra lõppemist.
 
Palume arvestada, et hetkel võib esineda viivitusi päringutele ja nõuetele vastamisel. Palume selles osas mõistvat suhtumist ja kannatust!
 
Vabandame omalt poolt ka kõikide võimalike ebamugavuste pärast antud eriolukorras.
 
TUI Baltics
 

TUI Baltics
 

NB! Info ainult neile, kes on ostnud meie kaudu reisikorraldaja TUI Baltics reisi!
 

 • Soovitame esmajärjekorras kõigil klientidel, kelle reis pidi toimuma kuni 01.05.2020, muuta reisi kuupäeva ja valida asendusreis hilisematele Türgi või Kreeta väljumistele. Reisi vahetusel kehtib hetkel saada olev hind. Asendusreisi valimisega ei pea kiirustama, kuid palume teha oma valik kuni 30.04.2020.
   
 • Kui klient ei soovi valida kohe uut sobivat asendusreisi, siis väljastab TUI Baltics kliendile vautšeri seni tasutud summa väärtuses. Vautšeri saamiseks peab klient pöörduma broneeringu teinud reisibüroo poole, esitama avalduse ning lisama sellele maksekorralduse koopia. Reisibüroo saadab avalduse ning maksekorralduse koopia TUI Eestile.
   
 • Juhul, kui klient ei soovi oma reisi edasi lükata ja loobub vautšerist ning soovib esitada raha tagastamise taotluse, tegeleme sellega pärast eriolukorra lõppemist.
 •  

Vautšeri tingimused:

1. Vautšer väljastatakse ettemakstud summa ulatuses. Vautšer on nimeline (ühele broneeringule üks vautšer). Vautšerit saab edasi anda teisele inimesele, see peab olema fikseeritud kirjalikult ja kõik osapooled peavad andma oma nõusoleku.

2. Vautšer kehtib broneerimiseks kuni 31.12.2020.

3. Vautšer kehtib väljumistele: Suvi 2020 (Türgi, Kreeka); Müügi avanedes järgmisteks hooaegadeks ka: Talv/Kevad 2021 (Egiptus) ja Suvi 2021 (Türgi).

4. Vautšerit ei saa kasutada GDS väljumistele (reisipaketid liinilendudega), lennupiletite, kindlustuse ega muude lisateenuste eest tasumiseks.

5. Vautšer kehtib ainult TUI Eesti pakettreisidele (tšarterlennud).

6. Vautšerit saab kasutada hiljemalt 30 päeva enne reisi väljumiskuupäeva. Näiteks: broneering väljumisele 23.05.2020 vormistatakse 20.04.2020.

7. Vautšerit saab uue broneeringu tasumisel kasutada ainult ühe korra. Ostu sooritamisel realiseeritatakse vautšeri väärtus täies ulatuses. Kui uue broneeringu hind on sertifikaadi väärtusest väiksem, siis väljastatakse uus vautšer kasutamata summale. Kui uue broneeringu hind on suurem kui vautšeri väärtus, siis tuleb reisijal hinnavahe tasuda.

8. Vautšerit ei saa vahetada rahaks.

9. Vautšer on kehtiv broneerimisel reisibüroos, kus oli vormistatud ja tasutud algne broneering.


Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva